Skaner diagnostyczny

W dzisiejszych czasach zjawiska takie jak: elektromagnetyzm, światło, elektryczność, czy energia atomowa opierają się na podstawie teorii kwantowej, która została opublikowana przez niemieckiego naukowca,Maxa Karla Ernsta Ludwiga Plancka w roku 1900 oraz teorii względności Einsteina z 1905 roku.

Na podstawie odkryć wyżej wymienionych uczonych została opracowana fizyka kwantowa energii, a naukowcy zaczęli postrzegać świat w inny sposób.

W przeszłości ludzie uważali, że substancje (np.. organizmy czy minerały) składają się z atomów. Twierdzili także, że energia (np. światło, ciepło, elektryczność) występuje w czystej postaci. Jednak po odkryciu Plancka i Einsteina okazało się, że zarówno substancja, jak i energia składają się z takich samych atomów zawierających fotony, kwanty itp. W dodatku te podstawowe cząstki są w ciągłym ruchu. Einstein powiedział nawet, że wszystko w życiu jest wibracją.

E = h x v   gdzie ν oznacza częstotliwość promieniowania, h stałą Plancka.

 • Energia jest emitowana i absorbowana w sposób dyskretny.
 • Energia kwantu jest proporcjonalna do częstotliwości.

„Hipoteza Plancka wprowadzająca kwanty energii nie jest kontynuacją uprzedniej myśli fizycznej. Oznacza przełom zupełny. Jego głębię i konieczność wykazały wyraźniej następne dziesięciolecia. Idea kwantów była kluczem do zrozumienia niedostępnych nam uprzednio zjawisk atomowych”

(Max von Laue , Historia fizyki)

Czym właściwie jest kwant energii ??     Jest to porcja energii jaką może pochłonąć lub jaką może przekazać układ w pojedynczy akcie oddziaływania z innym układem.

Wkrótce po sformowaniu przez Plancka tej hipotezy Albert Einstein doszedł do wniosku , że promieniowanie elekromagnetyczne zawsze jest wysyłane i pochłaniane również w określonych porcjach (kwantach) zależnych od częstotliwości promieniowania ,które obecnie nazywamy fotonami

Żywe organizmy składają się z wielu rodzajów cząsteczek, a cząsteczki składają się z cząstek elementarnych, które poruszają się z pomocą fali. Podczas tego procesu wytwarzają energię elektryczną i pole magnetyczne. Żywe organizmy posiadają pole magnetyczne, które formuje się w wir nazywany wirującym polem magnetycznym.

Każdy narząd i komórka w organizmie , z powodu pola magnetycznego utworzonego przez ich energię molekularną , mają swoją specjalną częstotliwość drgań. Poza tym mają one specyficzną charakterystykę widma rezonansu pomiędzy komórkami i wchodzą w interakcje z polem elektromagnetycznym.  Jest to sposób komórek na współpracę i wymianę komunikatów między sobą .

Pole magnetyczne w organizmie ludzkim

 Gdy częstotliwość rezonansowa jest zakłócana, wymiana wiadomości między komórkami  jest nieprawidłowa, wskutek czego będą produkować nieskoordynowane fale elektromagnetyczne. Kiedy ten rodzaj fal nie może być wyeliminowany poprzez samoleczenie, w organizmie zaczną występować choroby. Zakłócenie równowagi organizmu powoduje nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów. Utrzymanie takiego stanu przez dłuższy czas będzie powodować choroby.
       Można powiedzieć, że choroby to patologiczna informacja drgająca, która istniała w organizmie przez długi okres czasu. Sposób wibracji służy nie tylko zachowaniu życia i przekazywaniu informacji, ale także przekazuje informacje o początku i przyczynach choroby

Jak działa analizator kwantowy?

 

Każdy organ drga na swojej własnej częstotliwości.

System 3D NLS wykorzystuje rezonans i kwantowy system diagnostyczny, aby sprawdzić stan komórek i narządów. Badanie jest podobne do tradycyjnej chińskiej medycyny, która sprawdza reakcje meridianówprzez impuls i akupunkturę.

Znalezione obrazy dla zapytania diacom cena

W ciągu ostatnich 10 lat naukowcy ze Związku Radzieckiego stworzyli ogromną bazę częstotliwości fal. Została ona wykorzystana do stworzenia nowoczesnego systemu diagnostycznego, na którym bazuje 3D NLS.

Jeśli możemy określić te konkretne sygnały fal elektromagnetycznych, możemy określić stan organizmu. Wielkość wartości kwantowej wskazuje na charakter i zakres choroby. Na przykład, komórki rakowe różnią się od komórek zdrowych, a fale elektromagnetyczne emitowane przez komórki nowotworowe są również różne od fal elektromagnetycznych emitowanych przez zdrowe komórki. Urządzenia do kwantowej analizy organizmu są tak skonstruowane, że na podstawie rezonansu magnetycznego są w stanie rozpoznać komórki nowotworowe w organizmie.   Im większa ilość komórek chorobotwórczych, tym bardziej intensywny jest sygnał.

Rozważmy to na przykładzie słuchania transmisji radiowej. Istnieje wiele fal radiowych w przestrzeni. Jeśli chcemy posłuchać konkretnej audycji, musimy ustawić odbiornik radiowy na odpowiedniej częstotliwości; w tym momencie, rezonans występuje, tak, że można słuchać tej transmisji. Rezonans kwantowy wykorzystuje tę zasadę do testowania stanu organizmu.

Bioanalizator kwantowy jest zindywidualizowanym przewodnikiem po kondycji zdrowotnej całego ciała, który stanowi przyszłość diagnostyki medycznej. Jego niewątpliwymi zaletami są:

– kompleksowość badania,

– nieinwazyjność,

– praktyczność,

– łatwość obsługi,

– trwałość,

– oszczędność czasu,

– dostępność dla szerokiej grupy odbiorców.

Znalezione obrazy dla zapytania 8D diacom

 

 

JEŻELI:
 • zmagasz się z niejasno postawioną diagnozą,
 • marnotrawisz czas i pieniądze na leczenie, które przynosi niezadawalające efekty,
 • eksperymentujesz ze zdrowiem sprawdzając skuteczność kolejnych terapii,
 • szukasz nowych metod diagnostycznych, które docierają do przyczyn złego samopoczucia
 • pragniesz kontaktu z zaufanym specjalistą, który odpowie na nurtujące Cię pytania związane ze zdrowiem.

 

 

Urządzenie łączy się z falami elektromagnetycznymi mózgu. Następnie poprzez ekran komputera komunikuje nam stan całego organizmu, w tym wszystkich narządów, komórek krwi, chromosomów, mikroorganizmów, itp. Poprzez wykresy, obrazy i współczynniki możemy odczytać i określić problem zdrowotny. Wtedy z pomocą oprogramowania możemy zaproponować leki, suplementy, zioła i inne sposoby kuracji czy diety.
W porównaniu do innych metod wykonywanych różnym sprzętem, urządzenie DIACOM pozwala na uzyskanie pojedynczego obrazu anatomicznych patologii. Ta bezpieczna i rewolucyjna technologia, pozwala łatwo i skutecznie na wyciągnięcie wniosków pomocnych w diagnozie.
Urządzenie Diacom zawiera moduł analityczny oraz moduł terapeutyczny (wprowadza w życie zasadę działania mikro częstotliwości chorobotwórczych, mikroorganizmów flory).

Badanie apratem umożliwia:

 • ocenę stanu energetycznego narządów i ich możliwości adaptacyjnych
 • dokładną cyfrową ocenę stanu narządów: wątroby, trzustki, tarczycy, nerek, nadnerczy, serca i naczyń, narządów płciowych, jelit, żołądka, płuc i innych
 • wczesne wykrywanie predyspozycji zdrowotnych
 • rozpoznawanie przyczyn dolegliwości
 • rozpoznawanie rodzaju, stopnia i tempa rozwoju choroby
 • tropienie pasożytów, bakterii, wirusów oraz ocenę ich szkodliwości.
 • badanie alergenów
 • biochemiczną analizę płynów ustrojowych

Alnalizator  to unikalne urządzenie służące do komputerowego biorezonansu ludzkiego organizmu poprzez badanie elektrodermalne, vega test, w celu wykrycia problemów zdrowotnych, patologii wywołanych zmianami chorobowymi, skłonności do rozwoju chorób, obciążeń genetycznych i alergii. Pomaga w wyborze odpowiedniego sposobu leczenia jak również profilaktyki. Jest najnowocześniejszym urządzeniem diagnostycznym oraz terapeutycznym. W trakcie stosunkowo krótkiego badania trwającego średnio godzinę , wyszkolony diagnosta jest w stanie określić aktualny stan organizmu pacjenta. Urządzenie dokonuje analizy około 400 organów wewnętrznych i wskazuje zmiany chorobowe. Wykrywa 96 % zmian patologicznych , cechuje je niespotykana dotąd skuteczność diagnostyczna. Posiada przygotowane programy leczenia z uwzględnieniem terapii medycznych , preparatów naturalnych , leków homeopatycznych , leków ziołowych i suplementów diety. Skutecznie wykrywa pasożyty, ich rodzaje i lokalizację .Candidę ( grzybicę ), Boreliozę, Chlamydię , Mykoplazmę, Toksoplazm , Miażdżycę, Cukrzycę, Stwardnienie tętnic, Bakterię wirusy etc. Posiada terapię skutecznie likwidującą Bakterię, Wirusy, Pasożyty , Grzybicę i inne. Wykonuje analizy Biochemiczne, błyskawiczną analizę krwi i limfy. Diagnozuje alergię , astmę, reumatyzm , choroby tarczycy , choroby zatok , prostatę, infekcję , bóle stawów i wiele innych.

Posiada program wzmacniania energetycznego osłabionych i zaburzonych narządów. Umożliwia indywidualny wybór dobranego środka leczniczego z 1760 możliwych wariantów.

Znalezione obrazy dla zapytania 8D diacom

zródło internet

Kategorie: Diagnostyka